В НАТО заявляють, що Росія перекинула на Донбас сучасні ракети

  НАТО заявляє про наявні докази та свідчення наявності регулярних російських військ та зброї на території України.

  Про це повідомила речник Північноатлантичного альянсу Оана Лунгеску, повідомляє "Укрінформ".

  "Я вважаю, що це все дуже чітко і ясно, адже ми спираємося на нашу розвідувальну інформацію, а також ми це все бачимо через весь спектр відкритих джерел, від міжнародних незалежних неурядових організацій, ОБСЄ, ЗМІ, включаючи незалежних російських журналістів. Я вважаю, ми маємо багато свідчень. Бойовики в Україні отримують підтримку від Росії, проходять підготовку, отримують оснащення та перебувають під командуванням з боку Росії. Також Росія постачає свої збройні сили, які нині в Україні", - сказала Лунгеску.

  За її словами, у НАТО чітко бачать, як сотні одиниць озброєння були передислоковані упродовж останніх кількох тижнів з РФ до України, включаючи сучасні засоби, які використовуються лише Росією.

  "Таке озброєння не може використовуватися сепаратистами самостійно, адже потребує складної підготовки. Це сучасні ракети, танки, броньовані машини - весь спектр важкого озброєння, яке неможливо купити на відкритому ринку у Донецьку", - наголосила речник Альянсу.

  Вона також згадала про російських військовослужбовців, які були захоплені або знищені силами АТО, а також про численні свідчення перебування солдатів РФ в Україні, інформацію про що можна знайти у соцмережах.

  Попередній матеріал
  Президент відвідав і нагородив поранених у битві за Дебальцівську дугу воїнів
  Наступний матеріал
  У прифронтовому Краматорську патріоти не дали пікетувати військкомат і зірвати мобілізацію

  Росія відмовилась від українських ракет

  Окупанти завозять в Крим ракети, здатні нести ядерні боєголовки - Джемілєв

  Вперше за останні місяці терористи використали ракетні системи "Ураган"

  Генсек НАТО звинуватив Росію у порушенні кордонів України