depo.ua

В МВС заявили, що їм було відомо про діяльність партизанської групи "Равлик"

Міліції Донецької області було відомо про діяльність партизанської групи "Равлик", трьох членів якої було затримано правоохоронцями.

Про це в ході безстрокового телемарафону "Україна понад усе" в ефірі "5 каналу" телефоном повідомив заступник начальника ГУМВС України в Донецькій області Ілля Ківа.

"Раніше я чув про існування даної партизанської групи (« Равлик »- Ред.), Яка вела там роботу і захищала Батьківщину, але я знаю тільки деяких з тих людей, які на сьогоднішній день опинилися за гратами. І сьогодні ми вже точно встановили, що з дев'яти осіб там перебували люди з важкими статтями, раніше судимі, які були засуджені за 158 статтею", - зазначив він.

"І якщо це патріоти, то однозначно ми не маємо ніякого права тримати їх за ґратами. Але це питання і до суддів в тому числі, тому що це вони винесли найсуворіше рішення, яке вони могли винести. В даному випадку - взяття під варту. Не розглядалось питання ні застави, ні звільнення їх під підписку, не розглядалось питання про взяття на поруки", - додав Ківа.

Він також наголосив, що справа щодо представників диверсійно-розвідувальної групи "Равлик" знаходиться під особистим контролем міністра внутрішніх справ України. Крім того, він пообіцяв, що найближчим часом дане питання із затриманням партизанів буде вирішено виключно у правовому полі.

Варто відзначити, що раніше начальник міліції Донецької області В'ячеслав Аброськін в ефірі "5 каналу" заявив, що раніше ніколи не чув про партизанську групу "Равлик", трьох членів якої правоохоронці нещодавно затримали і помістили під варту.

Попередній матеріал
На міжнародному чемпіонаті в Білорусі обрали найкращого імітатора оленячого реву
Наступний матеріал
Геращенко назвала переговори у Мінську "складними", представниця ОБСЄ - "конструктивними"

Не всі представники партизанської групи "Равлик" є захисниками Батьківщини - МВС

Затриманням партизанів групи "Равлик" керівництво міліції Донеччини зіграло на руку бойовикам - політолог

Жоден з затриманих членів партизанської групи "Равлик" не був раніше засуджений і не розшукується міліцією - політолог

Начальник міліції Донеччини заявив, що раніше ніколи не чув про партизанів з "Равлика"