В МВС висловили протест главі місії ОБСЄ через незадовільну роботу на Донбасі

  Заступник міністра внутрішніх справ з питань євроінтеграції Тигран Авакян закликав ОБСЄ та європейське співтовариство вжити негайних і радикальних заходів щодо повного припинення терористичних дій на території України.

  Як повідомляє прес-служба МВС України, Авакян терміново зв'язався з главою Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Ертугрул Апаканом після обстрілу бойовиками з "Градів" Вуглегірська Донецької області, в результаті якого загинули підліток і семирічна дитина, а також була поранена дівчинка 8 років.

  Заступник міністра висловив здивування і рішучий протест у зв'язку з незадовільними результатами діяльності місії щодо дотримання Мінських угод, в тому числі, в частині дотримання "режиму тиші".

  "Недостатня наполегливість Міжнародної місії дає можливість терористам безкарно порушувати цей режим, що і призвело до трагічної загибелі дітей", - сказав Авакян.

  Також під час розмови з главою СММ ОБСЄ Авакян наголосив, що "ця трагедія стала можливою тільки в результаті підтримки терористичних банд з боку Російської Федерації".

  У свою чергу Апакан повідомив, що має намір терміново зв'язатися з представниками місії в Донецькій області та зробити необхідні кроки для організації дієвого контролю за дотриманням Мінських угод.

  "Пан Апакан пообіцяв проінформувати МВС про результати вжитих заходів і зазначив, що глибоко вражений загибеллю українських дітей в результаті обстрілу житлових будинків", - йдеться у повідомленні прес-служби.

  У зв'язку з трагедією у Вуглегірську МВС України висловило глибоке співчуття рідним та близьким загиблих дітей і "закликає всі міжнародні інститути негайно докласти всіх зусиль, аж до найрадикальніших, для припинення агресії щодо України з боку терористичних організацій та перешкоджання фінансування та підтримки їх Російською Федерацією".

  Нагадаємо, сьогодні внаслідок обстрілу бойовиками міста Вуглегірськ на Донеччині загинули двоє дітей, ще одна дитина була госпіталізована.

  Попередній матеріал
  В Криму невідомий підстрелив депутата окупаційної влади
  Наступний матеріал
  У першій половині дня бойовики тричі обстріляли захисників Маріуполя

  Обстріл автобуса під Волновахою здійснено з північно-східного напрямку - ОБСЄ

  Спостерігачів ОБСЄ обстріляли під Чемарликом

  На Донеччині внаслідок обстрілу бойовиків загинуло двоє дітей

  ОБСЄ зафіксувала пересування військової техніки бойовиків на Донбасі