фото 0629.com.ua

В Маріуполі проросійські активісти палили шини біля міськради

  8 травня біля будівлі Маріупольської міськради проросійські активісти знову підпалили шини.


  Про це повідомляє місцевий портал 0629.

  Проросійські активісти підпалили шини, які служили зміцненням для барикад навколо будівлі  Маріупольської міськради. Пожежа була локалізована підрозділами ДСНС.

  Після того, як вогонь був усунутий, периметр міськради оточили військові з автоматами. Втім, активіти не зупинились і підпалені барикади з боку вул. Університетській. Пожежа також була локалізована силами ДСНС.

  На даний час, близько 100 осіб озброєних автоматами військових стоять по периметру міськради. Поруч знаходиться близько 200 мітингувальників. У самій будівлі активістів ДНР немає. На місці перебувають співробітники місцевої міліції, які намагаються заспокоїти жителів. На місці працює техніка , за допомогою якої розбираються барикади.

  Місцеві ЗМІ пишуть, що після проведеної операції зі звільнення будівлі Маріупольської міськради в ніч на середу - сьогодні зранку з десяток сепаратистів туди повернулися і відновили барикаду. Водночас, місцева журналістка Тетяна Ігнатченко розповіла "5-му каналу", що заколотники за кілька годин до підпалу винесли з приміщення свої речі.

  Щоб захищати місто від сепаратистів вночі до Маріуполя прибув дніпропетровський добровольчий батальйон територіальної оборони. Про це повідомив заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Борис Філатов у своєму Facebook.


  ms1

  ms2
  ms3

  ms4
  Попередній матеріал
  Сепаратисти захопили прокуратуру Сєвєродонецька
  Наступний матеріал
  У Брюса Вілліса народилася п‘ята дочка