5.ua

В Луганську досі мітингують – за Росію, федералізацію і "Беркут"

  У Луганську триває мітинг проросійських активістів , в якому беруть участь 300-400 осіб. Уночі біля захопленої терористами будівлі управління СБУ області перебували понад тисяча людей. На ранок учасників стало значно менше, але по обіді кількість знову збільшилася. Мітингувальники заявляють про те, що переговори зі владою тривають.

  Щогодини з будівлі виходить уповноважений сепаратистів і нагадує про їхні вимоги: проведення в Луганській області референдуму про федералізацію. А також про цілковиту амністію "Беркуту", який брав участь в акціях у Києві, та звільненні всіх, хто зараз контролює приміщення СБУ в Луганську. На площі перед будівлею встановлюють нові намети, зміцнюють барикади. Для цього звезли мішки з піском та цементом. Шини облили мазутом. На проросійський мітинг також з’їжджаються немісцеві, які представляються мешканцями Харкова, Маріуполя, Запоріжжя та інших сусідніх міст.

  Учасник проросійського мітингу Олег Деситниченко зізнався – люди збирались на мітинг за федералізацію в складі України, а зараз там виключно російські прапори, тож люди спочатку намагатимуться домовитись між собою, чого насправді хочуть. Інший протестувальник у масці, який представився мешканцем Запоріжжя, заявив що люди стоять у підтримку "Беркута" і проти нових законів.

  Попередній матеріал
  Малюки співають гімн України - хіт інтернету
  Наступний матеріал
  Toyota відкликає 6,39 млн автомобілів через дефекти