мінськ
5.ua

В ході перемов у Мінську завершують роботу контактні підгрупи

  Завершують роботу контактні підгрупи у Мінську. Перемови щодо врегулювання ситуації на Сході України тривають у закритому режимі.

  У Білоруському міністерстві закордонних справ повідомили: частина підгруп уже завершила свою роботу. Решта ще працює, але вже наблизилася до фіналу. За результатами роботи має розпочатися засідання Тристоронньої контактної групи. Там, власне, заслухають представників підгруп.

  Напередодні Президент Петро Порошенко зустрівся з представниками України у переговорному процесі та силовиками. Глава держави наголошував на неухильності курсу на припинення вогню, відведення важкої зброї та визволення полонених.

  Як ми уже повідомляли раніше, на зустрічі контактної групи 6 травня вдалося погодити склад спеціальних підгруп, які шукатимуть компроміси щодо розв'язання конфлікту. Діяльність спеціальних робочих груп мають координувати представники ОБСЄ. Політична група має погодити формат та дату проведення виборів за українським законодавством на тимчасово окупованій території.

  Попередній матеріал
  Регламентний комітет передумав – уже радить ВР розглянути зняття недоторканності з Мельничука і Клюєва
  Наступний матеріал
  У США з'явиться унікальне шосе для метеликів-монархів

  У Мінську, у закритому режимі, проходять засідання робочих підгруп тристоронньої контактної групи

  Очікування, які покладались на Мінські домовленості не виконали - Розмазнін

  У Мінську сьогодні відбудуться консультації тристоронньої контактної групи

  Порошенко провів нараду з дипломатами та силовиками напередодні зустрічі контактної групи у Мінську