В Кабміні вирішили спробувати надати гуманітарну допомогу окупованій частині Донбасу

  Уряд прийняв рішення ще раз спробувати доставити гуманітарну допомогу населенню територій Донецької і Луганської областей, які тимчасово перебувають під контролем очолюваних Росією терористів.

  Про таке повідомив на засіданні Кабінету міністрів 24 грудня, прем’єр Арсеній Яценюк.

  "Ситуація вкрай складна, адже російські терористи зробили заручниками людей, які проживають на території Донецької і Луганської областей, що тимчасово не контролюються центральною владою", - сказав глава уряду.

  Він підкреслив, що гуманітарна катастрофа, що зараз є на територіях Донецької і Луганської областей, "пов’язана тільки з одним: Росія не виконує Мінський протокол, ми не маємо доступу до територій, там орудують російські терористи, яких треба забрати і дати можливість людям нормально жити".

  Окрім того, під час сьогоднішнього засідання Кабінет Міністрів ухвалить рішення щодо розбронювання цінностей Державного матеріального резерву, а також виділено кошти з Державного бюджету, щоб сформувати гуманітарну допомогу.

  "Ми свою справу робимо. Людям треба допомогти, там - українські громадяни", - заявив Яценюк.

  Арсеній Яценюк також повідомив, що за доставку гуманітарної допомоги відповідальний Віце-прем'єр-міністр - Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

  Віце-прем'єр-міністр доповів, що сьогодні сформований вантаж гуманітарної допомоги загальною кількістю 326 тонн.

  "Завтра з Харкова о 9:00 год. буде відправлено три колони в напрямку Краматорська, Сєвєродонецька і Павлограда", - додав він.

  Ця допомога, за словами Геннадія Зубка, призначена насамперед для соціальних установ, розташованих на територіях, які тимчасово не контролюються владою: будинків-інтернатів і будинків для людей похилого віку.

   

  Попередній матеріал
  У Кіровограді люди з вадами слуху виготовляють ліжка й розкладачки для бійців АТО
  Наступний матеріал
  У Харкові депутата облили зеленкою й кинули у смітник

  Гуманітарна допомога з Польщі вже прибула до Харкова

  В Авдіївку їде гуманітарна допомога з Краматорська

  Окуповані Росією райони Донбасу чекає гуманітарна катастрофа - аналітик

  Гуманітарна допомога мешканцям Донбасу прибула з Києва