громадський центр
5.ua

В Ірпені відкрили громадський центр для переселенців

Громадський центр безкоштовних послуг для мешканців із Донеччини та Луганщини відкрили в підвалі одного із житлових будинків Ірпеня.

Там вимушені переселенці допомагатимуть одне одному подолати страх розпочинати нове життя й впоратися із життєвими проблемами. Центр відкрили на кошти агентства ООН у справах біженців.

Більшу частину приміщення займає ігрова. На перший час функціонуватиме як дитячий садок. Адже влаштувати дитину до дошкільного закладу - одна з найпоширеніших проблем для тих, хто був змушений переїхати з Донбасу. З дітьми працюватимуть самі ж переселенці.

Сюди ж приходитимуть і дорослі, щоб поспілкуватися чи обмінятися досвідом, отримати консультацію фахівців. Це перший такий центр для переселенців в Ірпені. Раніше вони збиралися де доведеться.

В Ірпені нині мешкають майже 5 тис. переселенців. У центрі готові надати допомогу усім, хто її потребує.

Центр тільки-но відкрився, а вже на кілька днів наперед складений щільний графік заходів. Найближчим часом тут почнуть готуватися до Нового року, щоб переселенці не почувалися у свята самотньо.

Юлія Божко, Микола Лебедєв, "5 канал".

Нагадаємо, від початку грудня зареєстровано понад шість тисяч переселенців зі сходу країни. Загалом, від початку проведення АТО з Донецької, Луганської областей та тимчасово окупованих територій переїхало понад мільйон людей.

Попередній матеріал
Росія продовжує бомбардувати цивільні об’єкти у Сирії
Наступний матеріал
Росія стає в один ряд із терористами ІД - нардеп