5.ua

В’язні повертаються до розгромленої терористами колонії в Донецьку

  До виправної колонії у Донецьку повернулися 34 в'язні. Уночі понад сотня засуджених втекли з виправного закладу, коли туди влучили снаряди.


  Внаслідок обстрілів один в’язень загинув, іще 18-ро зазнали поранень, з них п'ятеро – середньої тяжкості. Снаряди влучили у житловий корпус виправного закладу, а також у штаб, підстанцію та промзону. Натепер значна частина в'язнів у телефонному режимі повідомили адміністрацію колонії про бажання повернутися, тільки-но ситуація стабілізується. Про це повідомляють у Державній пенітенціарній службі.

  Один із в’язнів розповів: "Ну, мы убежали со 124, когда здесь вот начался теракт. Мы ушли. Нас приняли на Обжоре, на Текстильщике. Они даже сначала не спросили – кто, шо, де. Мы не тикали, мы ниче, мы сами не знали, куда мы идем. У нас выбора не было".

  А заступник начальника в’язниці Юрій Хмелевцев запевнив, що пенітенціарники турбуються про своїх підопічних: "Естевственно, своевременно оказана медицинская помощь, сработали профессионально. И благодаря тому, что мы работали, отрабатывали уже все эти укрытия, все эти бомбоубежища, нам удалось большую часть осужденных спасти".

  Нагадаємо, пізно ввечері у неділю, 10 серпня, в результаті артобстрілу один із снарядів потрапив у житлову зону колонії суворого режиму №124 у Кіровському районі Донецьку.

  Попередній матеріал
  У Донецьку терористи збирають паспортні дані громадян
  Наступний матеріал
  На Львівщині попрощались із загиблим добровольцем
  Loading...