Фото із відкритих джерел

В Горлівці помічена діяльність російських спецпризначенців, в місті створюють склад боєприпасів - штаб АТО

В місті Горлівка Донецької області помічена діялність груп спеціального призначення Збройних сил Російської Федерації.

Про це в ході безстрокового телемарафону "Україна понад усе" в ефірі "5 каналу" повідомив заступник командувача АТО Сергій Галушко.

"Горлівка - це один з напрямів, на якому фактично кожен день фіксується певна кількість обстрілів. Що стосується минулої доби, то в районі Зайцевого терористи намагалися організувати провокацію. Там пошкоджений газопровід та деякі будинки місцевих жителів", - зазначив він.

Крім того, зі слів Галушка, терористи намагаються запросити у цей район якомога більше знімальних груп російських ЗМІ, щоб звинуватити у цих обстрілах українських військових.

"Схожа ситуація склалася в районі фабрики "Будівельник". Там йде намагання звинуватити нас у тому, що нібито нашими танками було обстріляно приміщення селищної ради, яка знаходиться неподалік", - зазначив він.

Галушко також повідомив, що в самій Горлівці помічена діялність груп спеціального призначення РФ.

Вони намагаються зробити таким чином, щоб місцеві формування бойовиків, які до теперішнього часу непідконтрольні ватажку терористів Олександру Захарченку, перейшли у підпорядкування до так званого "міністерства оборони ДНР".

Також заступник командувача АТО повідомив, що було зафіксовано підвезення нової партії боєприпасів і створення складу боєприпасів у самому місті Горлівка Донецької області.

Попередній матеріал
У Грузії уряд подав у відставку
Наступний матеріал
Активісти вимагають скасувати положення, що обмежує право на мирний протест
Теги: