В Донецьку знову з'явились регулярні підрозділи російської армії

  У Донецьку знову спостерігається поява підрозділів регулярної армії РФ (раніше російські підрозділи були виведені з міста – Ред.).


  Про це пише Дмитро Тимчук на своїй сторінці у Facebook.

  Зокрема, згідно з його інформацією в Донецьк зараз прибули підрозділи спецназу ГРУ ГШ ЗС РФ з Омська (Росія) і 331-го парашутно-десантного полку (м. Кострома, РФ). Також російські військовослужбовці несуть службу на одному з блокпостів в районі Спартака.

  "Через прикордонний пункт пропуску "Успенка" протягом останніх днів з території Донбасу на територію Росії неодноразово виїжджали автомобільні тягачі, на яких були встановлені макети бронетехніки. Не виключається проведення російсько-терористичними військами операції по введенню в оману Києва та міжнародних організацій на предмет виведення російських військ з території Донбасу", - зазначає Тимчук.

  Він також додва, що ватажки  "ДНР" заявляють про підготовку "широкомасштабного наступу" українських військ після проведення в Україні парламентських виборів. Під цим приводом багатьом організаціям і установам запропоновано провести "мобілізаційні заход".

  "В реальності ці заходи складаються з масового вилучення техніки та майна "для потреб оборони". Паралельно в Донецьку проводиться "черговий етап" примусової "мобілізації"  населення в ряди "армії ДНР". 

  Як відомо, президент Петро Порошенко заявляв, що у вівторок буде досягнута чергова домовленість про введення режиму тиші на Донбасі. У той же час вже кілька діб ВМС Швеції шукають у водах королівства імовірно російський підводний човен.
  Попередній матеріал
  Російський військовий літак радіоелектронної розвідки помічено біля кордонів Литви
  Наступний матеріал
  Україна та Росія домовилися про ціну газу, але контракт не підписали