24daily.net

В Донецьку вперше за останні тижні припинилися постріли

  Станом на 19.00 п'ятниці в Донецьку тихо, звуків стрілянини з автоматичної зброї та артилерійських систем не чути.


  Як повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням на відомості мешканців міста, протягом дня звуки стрілянини лунали в Київському, Куйбишевському, Кіровському та Петровському районах. Однак після 18:00, вперше за останні тижні, за інформацією мешканців центральних районів міста, в Донецьку припинилися артилерійські залпи.

  Завдяки відновленню енергопостачання Верхньо-Кальміуської фільтрувальної станції в будинках жителів міста, зокрема Київського і Куйбишевського районів, з'явилася вода. Однак відсутнє водопостачання у частини жителів Куйбишевського району, що пов'язано з поступовим заповненням водоводів. У тих районах, де відсутнє централізоване водопостачання, здійснюється підвезення води пожежними машинами ДСНС.

  Ситуація на продовольчому ринку міста стабільна - в магазинах і супермаркетах є достатня кількість м'ясо-молочної та хлібобулочної продукції, а також товарів першої необхідності.

  Проте залишається складною ситуація з роботою банківських установ. Так, в місті видачу готівки здійснюють тільки банкомати "Ощадбанку", однак, за словами мешканців, інкасація в них здійснюється досить рідко, через що у багатьох жителів виникли проблеми з грошами через неможливість отримання зарплат і пенсій.

  Раніше повідомлялося, що станом на 18:00 українські військові припинили вогонь в зоні АТО, проте в Донецьку було неспокійно: були чутні звуки залпів і вибухів. 


  Попередній матеріал
  110 тернопольчан відправилися у зону АТО
  Наступний матеріал
  На Чернігівщині ГАЗ-66 перетворюють на броньовик для ніжинців – учасників АТО
  Loading...