В Донецьку терористи зайняли офіси Ахметова і НБУ та замінували культурний центр

  Невідомі люди в Донецьку зайняли офіс енергохолдингу ДТЕК, що належить Рінату Ахметову. Офіс знаходиться в центрі Донецька, за адресою Шевченка, 11. Із сусідніх офісів проведена евакуація.


  Про це повідомляє портал неполітичних новин ngo.donetsk.ua.

  Раніше Рінат Ахметов виступав з критикою так званої "Донецької народної республіки". У свою чергу, самопроголошений "голова верховної ради ДНР" Денис Пушилін обіцяв "націоналізувати" всі підприємства Донецької області, в тому числі й ті, що належать олігарху.

  Проте інший самопроголошений очільник Донбасу – "прем'єр-міністр ДНР" Олександр Бородай заявляв, що влада "ДНР" не має наміру націоналізувати підприємства Ахметова і з ним ведуться переговори.

  Також кількадесят хвилин тому надійшло повідомлення про захоплення терористами будівлі управління НБУ в Донецьку. Поряд із нею знаходиться і головний офис "Укрексімбанку" на розі вул. Артема і пр. Миру. "Приїхали на кількох легкових машинах, трохи постріляли - здається, у повітря – та увійшли досередини", - цитує свідчення очевидців газета "Сегодня".

  Сьогодні ж стало відомо, що бойовики ДНР замінували територію заводу ізоляційних матеріалів у Донецьку, де знаходиться культурна фундація "ІЗОЛЯЦІЯ". Про це повідомляють місцеві ЗМІ з посиланням на Twitter організації. 

  Нагадаємо, 9 червня в Донецьку була захоплена відома культурна інституція «ІЗОЛЯЦІЯ». Збройні представники ДНР вторглися на територію колишнього заводу ізоляційних матеріалів, де розташовується міжнародний благодійний фонд «ІЗОЛЯЦІЯ. Платформа культурних ініціатив».
  Попередній матеріал
  Курс рубля падає після введення передоплати за газ для України
  Наступний матеріал
  "Газпром" припинив подачу газу до України