В Донецьку створено єдиний командний пункт російської артилерії

  У Донецьку централізується управління артилерійським вогнем противника.


  Про це на своїй сторінці у Facebook розповів керівник центру військово-політичних досліджень Дмитро Тимчук.

  Згідно з даними групи "Інформаційний опір", у північній частині Донецька створений і функціонує єдиний командний пункт артилерії росіян.

  У Петровський район Донецька прибувають російські підрозділи, замасковані під терористів - без знаків розрізнення, нашивок та шевронів. Відзначено прибуття мотострілкових підрозділів ВС РФ на бронетехніці, а також повітряно-десантних підрозділів.

  У район Горлівки, а також у Кіровський та Київський райони Донецька продовжують прибувати російські підрозділи у вигляді мобільних тактичних груп зі складу мотострілкових бригад Південного військового округу РФ, укомплектовані штатною бронетехнікою. Відзначено прибуття до п'яти ротних тактичних груп. Місцеві бойовики відводяться у другий ешелон.

  В районі Волновахи російсько-терористичні війська проводять розвідку вогневих позицій українських військ. Відзначено перекидання у цей район артсистем противника - до 20 одиниць.

  У район Оленівки противник перекидає бронетехніку. Зафіксовано прибуття до 20 одиниць бронетехніки. Екіпажі укомплектовані російськими найманцями, в якості "піхоти" - місцеві бойовики.

  Через Кам'янобрідський район Луганська відзначено переміщення "конвоїв постачання". За допомогою цих конвоїв здійснюється постачання артилерійськими боєприпасами підрозділів російсько-терористичних військ, здійснюють обстріли по позиціях українських військ в районі Щастя та Станиці Луганської.

  Зафіксовано зосередження другої батальйонної тактичної групи (БТГ) російсько-терористичних військ в районі Новоазовська.

  На озброєнні артилерійської групи противника, яка "працює" в районі Маріуполя, з'явилися нові засоби артилерійської розвідки - як радіолокаційні, так і оптичні. З метою ведення розвідки активно використовуються БПЛА.
  Попередній матеріал
  Міністр фінансів Франції: нині немає умов для передачі Росії "Містралів"
  Наступний матеріал
  В Росію вивезено близько 150 тіл російських військових - Тимчук