depo.ua

В Донецьку сепаратисти пограбували офіс компанії, що належить російським бізнесменам

  Сепаратисти пограбували донецький офіс компанії "Індустріальний союз Донбасу".


  Проросійські екстремісти вибили двері та вікна будівлі й винесли з неї більшість цінних речей. Серед украденого – комп’ютери, меблі, ікони та алкогольні напої з кількох міні-барів у кабінетах. Напад на офіс бойовики пояснили помстою губернатору Донецької області Сергію Таруті. Раніше він працював генеральним директором "Індустріального союзу Донбасу", потому став губернатором області.

  Зараз контрольним пакетом акції компанії володіють кілька співвласників. Усі вони - громадяни Росії. Чи знали про це проросійські екстремісти, коли йшли трощити офіс ІСД  - невідомо.

  Нагадаємо, що зранку 2 травня українські силовики і військові почали повномасштабний наступ на позиції сепаратистів у Слов’янську і Краматорську. На даний момент українські сили оточили місто і контролюють частину кварталів. За словами міністра МВС Арсена Авакова, діючи в межах міста, сепаратисти продовжують ховатися за спинами місцевих жителів. В той же час за даними СБУ проти антитерористичних сил працюють професійні військові, які мають спеціальну підготовку.

  Попередній матеріал
  АТО проведуть в усіх містах, що захоплені сепаратистами - Парубій
  Наступний матеріал
  Референдум про приєднання територій Донбасу до Дніпропетровщини є законним – громадські організації