аеропорт-Донецьк
5.ua

В Донецькому аеропорту триває бій проти російських регулярних військ і найманців

  В аеропорту Донецька в результаті бойових дій 20 січня вщент знищена злітно-посадкова смуга, також в штабі проведення АТО інформацію про полонених не підтвердили і не спростували.

  Про це ввечері 20 січня заявив речник АТО Андрій Лисенко.

  "В аеропорту Донецька тривають жорстокі бої. Злітно-посадкова смуга повністю виведена з ладу. Українські підрозділи міцно тримають оборону, завдаючи бойовикам важких втрат живій силі та техніці. Операція триває", - заявив він.

  "Об’єктивно українські військові відбивають атаки бойовиків, терористів, російських найманців та штатних підрозділів Російської федерації, тому казати про те. що прямо зараз там відбувається, можна тільки одним словом – там триває бій", - сказав він.

  Відповідаючи на питання про 8 полонених у Донецькому аеропорту, Лисенко сказав: "Інформацію про полонених, або поранених і загиблих ми зараз уточнюємо, проте зараз про це сказати не можемо".

  "Там зараз тривають бої, тому взяти звідти інформацію, яка відповідає дійсності… Тобто, якщо я зараз скажу, через хвилину може бути зовсім інше. Давайте дочекаємось, коли ця операція буде завершено, ми їх зупинимо, щоб була якась передишка підбити підсумки", - сказав він.

  Попередній матеріал
  У одного з російських терористів, затриманих у Франції, знайдено вибухівку
  Наступний матеріал
  Глави МЗС "нормандської четвірки" завтра обговорять деескалацію на Донбасі

  Українські війська зупинили наступ росіян у Луганській області - штаб АТО

  За терактами в українських містах стоять спецслужби Росії - СБУ

  Глави МЗС "нормандської четвірки" завтра обговорять деескалацію на Донбасі

  До "кіборгів" йде підкріплення