В Донецькій області без води може залишитись 650 тис. осіб

  Об’єкти водопостачання – під постійним обстрілом.

  Вночі осколками снарядів пошкоджені лінії електропередачі, від яких здійснюється електропостачання до  Верхньокальміуської фільтрувальної станції. Наразі електропостачання відновлено по резервному фонду. Фільтрування станція розташована на лінію постійного вогню вже кілька днів. Про це пише видання "Коментарі Донбас", посилаючись на місцеве комунальне підприємство.

  Жителі, які отримують воду із цієї станції, можуть залишитись без води і тепла.
  Це зокрема, мешканці міст: Красноармійська, Українська, Гірника, Курахового, Селидового, Димитрове, Білозерської, Новодонецька, Олександрівкого, Волновахи, Докучаєвська, Вугледара, а також довколишніх сіл та селищ.

  26 січня була знеструмлена насосна станція першого підйому Південнодонбаського водопроводу. Ремонтникам не вдалося досягти домовленості для забезпечення "зеленого" коридору для відновлення станції.

  Міста Дзержинськ, Вуглегірськ, Дебальцеве вже кілька днів без води через пошкодження магістральних водопроводів. Можливості приступити до ремонту немає, оскільки тривають бойові дії.

  Комунальники додають, що катастрофа, про яку вони попереджали вже наступає: "Мирні жителі, серед яких діти, старі, інваліди замерзають від холоду, не можуть приготувати собі їжу і виконати необхідні гігієнічні процедури! Ми вже не просимо, а благаємо про необхідність припинення обстрілів об'єктів водопостачання!"

  Попередній матеріал
  У Франції парламент прирівняв тварин до живих істот, що здатні відчувати
  Наступний матеріал
  НАТО і надалі підтримуватиме цілісну і суверенну Україну

  Терористи хочуть досягти адміністративних меж Луганської і Донецької областей - Муженко

  Муженко про Донецький аеропорт: не бачу необхідності шукати винних

  У Світлодарську Донецької області терористи обстріляли лікарню: є жертви

  В Луганську бойовики пограбували склади з алкоголем на 11 млн грн