uapress.info

В будинок Царьова заселяють біженців з Донбасу

  До будинку Олега Царьова під Дніпропетровськом, в селищі Старі Кодаки, почали заселяти біженців з Донбасу. Про це розповів представник дніпропетровського Автомайдану Тарас Здреник, пише


  За його словами, про заселення будинку біженцями попередили представників Олега Царьова, зокрема, його юристів, а також дружину. Планують, що в самому будинку зможуть розміститись 7 родин біженців, крім того, на території садиби хочуть поставити намети для проживання ще кількох.

  "Аби не було мародерства, ми запросили представників Царьова та співробітників міліції, аби вони вивезли з будинку всі речі, зокрема, цінні та особисті. Ми зідзвонилися з дружиною Царьова, пояснили ситуацію, зустріли розуміння, вона не проти. Для них це теж важливо: якщо в цьому будинку будуть жити біженці, будинок буде збережений. А так є вірогідність, що його знову спробують спалити", – розповів Здреник.

  За його словами, вивезення речей родини Царьова відбувається за присутності міліції та представників Царьова – начальника охорони, юриста, адвоката, домробітниць.

  Водночас в. о. заступника голови Дніпропетровської облдержадміністрації Борис Філатов на своїй сторінці у Facebook написав, що приміщення Царьова "готові до прийому громадян".

  "Міліція вивезла гладкоствольну зброю, прилад для безшумної стрільби, кортики та шаблі. Охорона не перешкоджає", – сказано в повідомленні.
  Попередній матеріал
  Більше трьох сотень бойовиків обстрілюють полк Нацгвардії в Луганську
  Наступний матеріал
  Донецький аеропорт не працюватиме до кінця червня