Ватажок терористів "ДНР" скаржиться на нестачу бойовиків

  Армії самопроголошеної "Донецької народної республіки", яка воює у Слов'янську, "катастрофічно бракує" бійців. Про це на мітингу в Донецьку заявив Федір Березін, представник "міністра оборони ДНР" Ігоря Гіркіна (Стрєлкова), пише


  "Я щодня відправляю людей до Слов'янська. Невідома їхня подальша доля. Але в усякому разі, люди йдуть туди з честю і гідністю. Нам потрібно щодня туди відправляти 100-200 людей. А я відправляю 40. І в цей час їдуть машини містом, мені там махають із пляшкою пива у руках: "Я з вами, я просто сьогодні запив, але завтра все буде нормально!" І це повсюдно", - сказав він.

  Водночас представник Стрєлкова пригрозив, що "відсидітися не вийде", і закликав присутніх записуватися до "війська ДНР", а бізнесменів - допомагати бойовикам.

  Березін повідомив, що запис проводять біля будівель обласної держадміністрації та СБУ і додав, що при цьому зброю добровольцям одразу ніхто не дасть, бо її бракує: "Іноді людина з лопатою зробить більше, ніж із гвинтівкою. Потім дадуть і рушницю".
  Попередній матеріал
  Президент звільнив Махніцького з посади в.о. генерального прокурора
  Наступний матеріал
  ГПУ заарештувала рахунки Арбузова з облігаціями держпозики на $2 млрд і 1,2 млрд грн