5.ua

В АП підтвердили - жодних переговорів з терористами не буде

  Україна не вестиме офіційних переговорів з представниками так званих "ЛНР" і "ДНР". Консультації можуть бути лише в рамках контактної групи Росія-Україна-ОБСЄ.


  Про це заявляють в адміністрації Президента, і додають – перебіг консультацій залежить від того, чи готові терористи скласти зброю.

  Заступник голови АПУ Валерій Чалий пояснив: "Всім уже все зрозуміло, як підживлюється конфлікт, карти відкриті, є абсолютне розуміння, звідки постачається зброя, яким чином вербуються найманці. Терористи – для того, щоб про щось говорити з терористом, повинні перетворитися в людину, з якою можна говорити. Хто вбивав – з ними нема про що говорити".

  Нагадаємо, перше засідання так званої тристоронньої контактної групи із врегулювання ситуації на Сході України відбулося 8 червня в Києві, а 23 і 27 червня пройшли багатосторонні консультації з представниками терористичних організацій "ДНР" та "ЛНР". Уповноважена Президента з урегулювання ситуації на Сході України Ірина Геращенко не виключала можливості проведення наступних зустрічей.

  Попередній матеріал
  ДСНС пройшла атестацію ООН і залучатиметься до міжнародних місій
  Наступний матеріал
  Фанат виграв маже $50 тисяч, вгадавши рахунок матчу Бразилія-Німеччина
  Loading...