Фото elise.com.ua

В Амвросіївку з РФ прибув військовий ешелон з танками та бронемашинами - Лисенко

  За даними штабу АТО, в суботу, 21 лютого, на залізничну станцію Амвросіївка з Росії прибув військовий ешелон з 60 танками та бойовими бронемашинами.

  Про це повідомив речник Антитерористичної операції Андрій Лисенко.

  Згодом після формування в колони військова техніка висунулася у напрямку Новоіванівки, Тельманового та Кумачового.

  Також Лисенко повідомив, що через пункт пропуску "Ізварине" у напрямку Краснодон-Луганськ зафіксовано пересування ще двох колон російської техніки у складі 47 вантажних автомобілів із боєприпасами і майном та одна БМП.

  Крім того, за даними штабу, у напрямку Новоазовська з території РФ прослідувала колона у складі 50 вантажівок з боєприпасами та військовим майном.

  Пересування колон техніки російсько-терористичних військ також зафіксоване з міста Макіївка у напрямку Донецька. У складі колон налічувалось 9 вантажівок з боєприпасами, майном і особовим складом та 4 паливозаправники. З Донецька у напрямку Маріуполя вирушила колона з 10 автомобілв з артилерійськими установками.

  Разом з тим, на окремих напрямках спостерігається ротація та відведення противником своїх підрозділів і важкого озброєння за межі території України.

  "Встановлено, що 21 лютого через пункт пропуску "Ізварине" на територію Росії виведено 6 броньованих машин та 11 вантажних автомобілв з особовим складом та майном Збройних сил РФ", - сказав речник АТО.

  Попередній матеріал
  Росія та її п'ята колона роблять усе, щоб українці розчарувались у досягненнях Майдану - Ніщук
  Наступний матеріал
  Вибух у Харкові: прокуратура повідомляє про двох загиблих
  Теги: