Михайло Волинець 5.ua

Усіх гірників, які були заблоковані в шахтах через обстріл Дзержинська, підняли на поверхню

Усіх гірників, які були заблоковані під землею через ранковий артилерійський обстріл бойовиками Дзержинська, що на Донеччині, підняли на поверхню. Ніхто не постраждав.

Про це телефоном "5 каналу" повідомив голова Незалежної профспілки гірників Михайло Волинець. "Особливо критична ситуація виникла на шахті Північна, де в шахтному стовбурі застрягло 6 людей. Ще 62 людей знаходились на горизонті. Так само як на інших шахтах одна із підстанцій не була знеструмлена, і енергетикам, так як й інженерам цих вугільних підприємств вдалося переключити лінії, відремонтувати лінії подачі електроенергії і через сім годин шахтарів видали на поверхню. Перша зміна приступила до розгазування, ліквідації наслідків аварії. Зараз друга зміна готується до технологічного процесу з видобутку вугілля", - розповів він.

Нині на трьох шахтах "Імені Дзержинського", "Торецька" та "Північна" тривають роботи з відновлення після аварії. Вони, нагадаємо, були знеструмлені внаслідок обстрілу бойовиками. Там відкачують воду та проводять розгазування. 

Попередній матеріал
Нова поліція у Луцьку: підсумки першого тижня відбору
Наступний матеріал
Найближчими днями спека в Україні посилиться