5.ua

Уряд вирішив евакуювати з окупованої бойовикам території бюджетні установи

  Кабмін доручив перевести з території, підконтрольної бойовикам, всі бюджетні установи, підприємства й організації до 1 грудня.


  Про це йдеться в постанові уряду, ухваленою 7 листопада.

  Цією постановою Кабмін затвердив тимчасовий порядок фінансування бюджетних установ, здійснення соціальних виплат населенню й надання фінансової підтримки окремим підприємствам і організаціям Донецької й Луганської областей.

  Відповідно до документа, перелік населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють або здійснюють не в повному обсязі свої повноваження, визначається Кабміном за поданням Служби безпеки України.

  Уряд доручив міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади, місцевим державним адміністраціям забезпечити до 1 грудня переміщення бюджетних установ, підприємств і організацій з населених пунктів, підконтрольних бойовикам, у населені пункти, на території яких органи держвлада здійснює свої повноваження в повному обсязі.

  Також доручено невідкладно проінформувати Міністерство фінансів про зміну місцеперебування бюджетних установ і підприємств.

  Крім того, Кабмін доручив міністрам, главам місцевих держадміністрацій і керівникам бюджетних установ забезпечити в місячний строк внесення змін у штатні розклади, кошториси (плани використання бюджетних коштів) і в статути (інші установчі документи) з урахуванням зміни чисельності працівників і наявних умов для здійснення їхніх функцій.

  Міненергетики, Мінсоцполітики, Мінрегіонрозвитку, Мінекономіки, Мінфіну, Мінюсту, Донецькій і Луганській облдержадміністраціям доручено підготувати й подати уряду проект закону про визначення механізму врегулювання розрахунків за поставлені й неоплачені енергоносії на тимчасово неконтрольованій території за рахунок коштів, передбачених для виплати пільг і субсидій на цій території.

  Як відомо, Кабмін не має наміру виділяти кошти для бюджетних програм на підконтрольних терористам територіях.
  Попередній матеріал
  У Харкові головну комуністку облили зеленкою
  Наступний матеріал
  У Рівному продовжують відновлювати озброєння і військову техніку