volynnews.com

UNICEF нарахував 130 тис. дітей-переселенців з Донбасу

  Серед вимушених переселенців в Україні – щонайменше 130 тисяч дітей. Усі вони потребують негайної допомоги.

  Десятки тисяч – лишаються на окупованих територіях чи неподалік від місць, де тривають бойові дії. 44 дитини загинули під час бойових дій. Такі результати дослідження оприлюднив UNICEF – дитячий фонд ООН. Співробітники фонду відвідали Харків і були шоковані побаченим. Щодня до центрів допомоги прибувають нові й нові родини, які тікають з Донбасу – UNICEF нарахував близько 500 осіб на добу. Усім потрібні їжа, обігрів і місце для ночівлі. В один день у листопаді до Харкова приїхали 5 тисяч вимушених переселенців.

  Гуманітарну кризу погіршують холоди – у багатьох населених пунктах Донбасу немає опалення, газу, світла, води. У неспокійному регіоні лишаються закритими 147 шкіл – близько 50 тисяч дітей цьогоріч так і не пішли до школи. Ще майже дві сотні освітніх закладів – зруйновані чи пошкоджені внаслідок обстрілів.

  "Діти платять найвищу ціну за те, що відбувається на сході України. Вони найбільше потерпають через зруйновану інфраструктуру, нестачу води та відсутність доступу до медичних послуг. Є реальна загроза їхньому життю та здоров’ю", – зазначив речник регіонального відділу UNICEF Крістен Елсбі.

  Попередній матеріал
  У Горлівці через обстріл загинула 9-річна дитина
  Наступний матеріал
  Під санкції США потрапили Царьов і Поклонська

  До Вінниці приїхали учні-переселенці з Луганщини

  НБУ визнав кримчан-переселенців резидентами України

  У Харкові закінчили будувати модульне містечко для переселенців

  В Україні нараховується більше 640 000 переселенців з окупованих територій