Укрзалізниця надала бойову техніку для української армії

  Представники Мінінфраструктури та Укрзалізниці зустрілися з батальйоном патрульної служби міліції особливого призначення "Київ-1" поблизу міста Ізюм (Харківська область) для передачі спеціальної військової техніки. 

  Про це 5 серпня повідомляє прес-служба Укрзалізниці.

  Як стало відомо,  спецбатальйону було подаровано бойову розвідувально-дозорну машину БРДМ-2, яку оснастили додатковими захисними елементами на заводі у Харкові. Така техніка захищає бійців від куль та осколків, характеризується високою прохідністю, вона здатна долати великі рови та траншеї.

  За словами генеральниого директора Укрзалізниці Бориса Остапюка, незабаром його відомство планує забезпечити українських бійців також двома броньованими позашляховиками.

  "Сьогодні підрозділи, які захищають Україну, потребують підтримки у матеріально-технічному забезпеченні. Я вірю, що зусилля усіх небайдужих людей, наша згуртованість і турбота про тих, хто на передових позиціях захищає територіальну цілісність держави, мир і спокій мешканців, допоможе бійцям вистояти і звільнити територію від жорстоких загарбників", - наголосив Генеральний директор Укрзалізниці.

  Нагадаємо, що раніше для підтримки української армії менеджмент Укрзалізниці придбав у "Ощадбанку" сертифікати – казначейські зобов’язання "Військові". Окрім зустрічі з бійцями  спецбатальйону "Київ-1", у ході поїздки 5 серпня Борис Остапюк та глава Мінінфрастуктури Максим Бурбак проінспектували хід відновлювальних робіт у Слов’янську та Красному Лимані (Донецька область).
  Попередній матеріал
  У Національному заповіднику "Софія Київська" відкрито фундаменти давньоруської будівлі ХІ століття
  Наступний матеріал
  Порошенко призначив Горбуліна керівником Національного інституту стратегічних досліджень