Українсько-російський центр із припинення вогню вирушив до Луганська

  Керівники спільного центру з питань припинення вогню на Донбасі вирушили до Луганська. Там за участі ОБСЄ проведуть переговори з врегулювання збройного конфлікту мирним шляхом.


  Вчора така зустріч вже відбулася у Донецьку. У штабі центру звітують: за минулу добу зафіксували 71 факт порушення Мінських домовленостей. Під ударами опинились населені пункти Золоте, Станиця Луганська, Новобахмутівка, Тоненьке, Донецьк, Авдіївка, Маріуполь, Фащівка та Донецький аеропорт.

  Представник окупантів – начальник штабу спільного центру з російської сторони Олексій Матвєєв – звітував про успіхи: "Персоналом чергової зміни Спільного центру вживалися всі можливі заходи щодо зупинення вогневих контактів та провокативних дій на окремих ділянках. Співкерівники Спільного центру з контролю і координації питань припинення вогню з української та російської сторін відбули до міста Луганськ для організації робочої зустрічі за участі представників ОБСЄ з уповноваженими особами окремих районів Луганської області. Формат робочої зустрічі повністю збігається за регламентом та переліком питань із учорашнім заходом в місті Донецьк".

  Недовіру до російського колеги спробував розвіяти український начальник штабу спільного центру Олег Бойко: "Для скептиків та противників реалізації мирних ініціатив повідомляю: у відповідності до Мінського меморандуму від 19 вересня та додатків до цього документу, російська сторона здійснює посередницько-організаційні функції у заходах з реалізації плану припинення вогню. Зокрема, за сприяння російської сторони спільного центру, звільнено з полону 4 військовослужбовці Збройних сил України".

  Попередній матеріал
  Порошенко і Туск домовилися про проведення 17-го саміту Україна–ЄС
  Наступний матеріал
  З Майдану можуть прибрати монумент Незалежності - головний архітектор Києва