Широкине 5.ua

Українські військові не збираються покидати Широкине - "Оборона Маріуполя"

  Сили Антитерористичної операції залишаються на своїх позиціях у селищі Широкиному Донецької області і залишати їх не збираються.

  Про це повідомили у громадській організації "Оборона Маріуполя" на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook, спростувавши повідомлення деяких ЗМІ про демілітаризацію Широкиного.

  "В інтернеті поширюється брехлива інформація про демілітаризацію Широкино і відвід озброєння, нібито протягом 48 годин. Інформація не має нічого спільного з реальністю. Українські військовослужбовці знаходяться на своїх позиціях і йти не збираються. Подібної команди не надходило", - йдеться в повідомленні.

  В громадській організації також звернулись до жителів Маріуполя з проханням "не піддаватися на чергову інформаційну атаку і довіряти інформації виключно з надійних джерел".

  Як відомо, селище Широкине залишається найгарячішою точкою сектору "М" в зоні проведення АТО. Тут терористи щодня обстрілюють позиції військових із забороненого Мінськими угодами озброєння. Крім того, в Широкиному не припиняються спроби повітряної розвідки, а також фіксується робота ворожих снайперів.

  Попередній матеріал
  У Києві відкрилася міжнародна військово-промислова виставка
  Наступний матеріал
  Пенсійну систему якнайшвидше необхідно реформувати, інакше настане її крах - нардеп

  Широкине залишається найгарячішою точкою сектору "М"

  За добу бойовики 16 разів обстріляли Широкине – Горбунов

  Бойовики посилили обстріл Широкиного – поранено бійця "Азову"

  Місія ОБСЄ спростувала плани демілітаризації Широкиного