Українські військові блокують терористів одночасно з різних напрямків - Тимчук

  Наступ сил АТО одночасно з різних напрямів у Луганській та Донецькій областях унеможливив організацію терористами оборони на всіх ділянках через гострий брак живої сили та озброєнь. Про це на своїй сторінці у Facebook заявив директор Центру військово-політичних досліджень Дмитро Тимчук.


  "Критичною для "ДНР" стала нестача ресурсів для організації оборони на напрямку Шахтарськ-Торез-Сніжне, що дозволяє силам АТО блокувати угруповання бойовиків в цих районах (ця задача на даний момент виконується, при цьому були припинені спроби бойовиків доставити в даний район підкріплення). А головне - дозволило силам АТО перерізати трасу Н21, за якою здійснюється зв'язок угруповання противника в районі Донецька з "ЛНР" і поставки озброєнь та найманців з Росії", - повідомив він.

  За його словами, вчорашнє звільнення Вуглегірська дозволяє українській армії, розвиваючи успіх, остаточно блокувати угруповання противника в районі Горлівки.

  "Подальше просування сил АТО на південний захід від Лутугиного і зустрічне - від Іванівки південніше н.п. Петровське, дозволяє блокувати угруповання терористів в районі н.п. Алчевск і Стаханов, де розташовані опорні пункти бойовиків (ця задача також в даний час виконується)", - проінформував Тимчук.

  Також, згідно з оперативними даними групи "Інформаційний опір", силами АТО виконується задача із блокування груп бойовиків в районі Луганська і розблокування аеропорту в цьому населеному пункті, де тримають оборону підрозділи силовиків.
  Попередній матеріал
  На Донеччині стався вибух у шахті, 16 постраждалих, доля 2 невідома
  Наступний матеріал
  Українських військових продовжують обстрілювати