Широкине
5.ua

Українські війська відбили наступ поблизу Широкиного – терористи попросили перемир'я

  Терористи відновили атаки на підступах до Маріуполя, біля Широкиного, приблизно о першій ночі. Зіткнення тривали до шостої ранку. Згодом терористи самі попросили про режим тиші.

  Такі оновлені дані повідомив "5 каналу" прес-офіцер сектору "М" Дмитро Горбунов.

  За його словами, бойовики відкривали вогонь убік українських вояків із танку та 120-міліметрових мінометів. Українські ж захисники у відповідь застосовували лише дозволене озброєння.

  Бійці полку "Азов" повідомляють, що їм вдалося знищити кулеметний розрахунок бойовиків та снайпера. Після успішних дій армійців, приблизно о 7 ранку,  терористи самі попросили про режим тиші.

  Самі добровольці на сторінці полку у соцмережі описали поджії так: "О 5:30 ранку терористи, вочевидь, не достатньо насолодившись вчорашнім, знову почали обстріл позицій "Азову" з танків та мінометів. Агресія бойовиків пояснюється дуже просто: як нам стало відомо сьогодні, в результаті вчорашнього бою азовці ліквідували двох терористів - кулеметника та снайпера".

  Співчуття висловлювати не будемо... Як то кажуть: "зачєм ви пришлі на нашу землю?"" - іронізують бійці.

  Речник штабу сектору "М" зазначив: ситуація на Маріупольському напрямку залишається напруженою, проте повністю контролюється українськими військами.

  Так, учора з 5 вечора противник 6 разів порушував угоди Мінського меморандуму і при цьому 4 рази використовував важку зброю: 1 раз – танк і 1 раз – 82-мм та 120-мм міномет.

  Крім того, приблизно з 1 години ночі до 6 ранку злочинці обстрілювали позиції наших військовослужбовців. Українські воїни-артилеристи відкрили вогонь з 82-мм міномету, дозволеного Мінським меморандумом. Після влучних пострілів наших військовослужбовців по бойових точках противника, терористи самі попросили режиму припинення вогню.

  Попередній матеріал
  Рятувальники ДСНС на Великдень 14 годин гасили пожежу під Києвом
  Наступний матеріал
  У Дніпропетровській області у підлітка в руках вибухнув снаряд гранатомета, хлопчик загинув

  Терористи обстріляли позиції сил АТО в Широкиному з мінометів

  ОБСЄ констатує важку гуманітарну ситуацію в Широкиному

  Бійці розповіли обставини знищення ворожої казарми під Широкиним

  Місія ОБСЄ фіксує порушення "режиму тиші" в районі Донецького аеропорту і Широкиного