фото прес-центр АТО

Українські війська відбили атаку під Дебальцевим, а РФ може надати терористам ракети "Точка-У"

  Напад терористів в районі Дебальцеве відбили сили АТО. Про це повідомляє керівник центру військово-політичних досліджень Дмитро Тимчук.


  Водночас, як заявив речник інформаційного штабу Антитерористичної операції Леонід Матюхін – сили АТО продовжують бої на Донбасі. Також Матюхін спростував заяви терористів про захоплений тактичний ракетний комплекс "Точка-У".

  Леонід Матюхін повідомив: "Триває активна фаза АТО. Збройні сили України ведуть бої неподалік Донецька, Луганська, Алчевська та інших населених пунктів Донбасу. Продовжилися обстріли блокпостів та позицій сил АТО неподалік населених пунктів Червона Поляна, Георгіївка, Лутугіно, Герасимовка, Станично-Луганське, Маломиколаївка, Дебальцеве та аеродрому "Луганськ". Хочу зазначити, що заяви терориста Бєса про нібито відбиту у українських Збройних сил тактичну зброю "Точка-У" – є неправдою. Найімовірніше, у найближчій час він очікує поставки даного виду озброєння від своїх замовників".

  Напередодні у РНБО повідомляли, що війська РФ наступають у Новоазовському, Старобешівському та Амвросіївському районах Донеччини. Російський же чільник Владімір Путін у своєму нічному зверненні ніяк не прокоментував ситуацію з затриманими російськими десантниками в Україні і численними повідомленнями про вторгнен6ня російських військ на Донбас.
  Попередній матеріал
  Для перевезень зернових вантажів в Укрзалізниці було створено штаб
  Наступний матеріал
  Західні санкції вперше вдарили по вугільній промисловості Росії
  Loading...