5.ua

Українські війська стягують бойову техніку до Маріуполя - ЗМІ

  10-ро прихильників сепаратистів постраждали від невідомого газу у Маріупольській мерії, повідомляє місцева журналістка Тетяна Ігнатченко з посиланням на медиків. За їхньою інформацією, 2 людей цим газом отруїлися, восьмеро дістали хімічні опіки очей.

  Нагадаємо, вночі міліція звільнила від сепаратистів будівлю міської ради. Водночас, потім там знову зібрався сепаратистський мітинг. Його учасників попереджали, щоб вони не заходили до будівлі міськради, проте вони не послухалися.

  Вночі міліція звільнила від сепаратистів будівлю міської ради. Водночас, зараз там триває сепаратистський мітинг.

  Найсвіжіші подробиці 5-му каналу постійно повідомляє місцева журналістка Тетяна Ігнатченко. Вона нарахувала під міськрадою уже до 5 сотень людей – це і агресивні бабусі, і літні люди, і кремезні чоловіки. Прихильники сепаратистів постійно підтягуються, серед них дуже багато комуністів. Вони знову повісили триколори, прапори "Донецької народної республіки" і червоний прапор.

  З одного боку міськради прибрали частину барикад, там чергують медики швидкої допомоги.

  Раніше міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив, що Маріуполь повністю під контролем українських силовиків. За його словами, особливо відзначилися під час спецоперації бійці спеціального батальйону МВС "Азов" від і 72-ї механізованої бригади Міноборони.

  Місцеві ЗМІ пишуть, що зараз на під'їздах до міста і в самому місті - сконцентрована військова техніка Збройних сил України. Зокрема, з десяток танків зранку бачили в районі Іллічівської аглофабрики – техніка рухалася в напрямку Маріуполя. Були помічені й українські БТРи.

  Нагадаємо, вчора маріупольські сепаратисти заблокували центральні вулиці, перекривши рух транспорту. Потому – підпалили тролейбус та барикади з шин.

  Напередодні сепаратисти, що раніше утримували міськраду, перекрили дороги у центрі Маріуполя та почали створювати барикади. Центральний проспект Леніна перегородили з двох боків транспортом. Згодом – підпалили частину шин та тролейбус. Автомобільний рух був паралізований, в місті почали лунати сирени. Чутно було й звуки пострілів. За свідченнями очевидців – міліції поблизу місць заворушень не помітили. Сепаратисти закликали містян прийти і підтримати їх, але люди на заклики сепаратистів не піддалися.

  Нагадаємо, сьогодні під ранок міськрада була звільнена від сепаратистів. Біля будівлі люди в робочому одязі та волонтери почали розбирати барикади. ДО міськради зійшлись місцеві самооборонці та містяни, а біля будівлі міськради стояли кілька міліцейських машин.
  Згодом міліціонери відступили і дали сепаратистам зняти український стяг із флагштоку перед мерією.

  Попередній матеріал
  Терористи готуються підривати будинки у Слов’янську - МВС
  Наступний матеріал
  Спецпризначенці МВС під час бою захопили "міністра оборони ДНР"