5.ua

Українські війська почали звільнення від терористів та російських військових ще 5 населених пунктів

  Українські військові обороняють Новосвітлівку й Хрящувате та почали зачищати від терористів Іллірію, Малоніколаївку, Станічно-Луганську, Ясинівку та Землянку. Крім того, сили антитерористичної операції знищили декілька одиниць техніки бойовиків і захопили дві бойові машини десанту, повідомляє прес-центр АТО.


  "Сили АТО продовжують активно наступати. Ворог несе чималі втрати. Зокрема, за результатами вогневих та авіаційних ударів знищено три танки та дві бойові машини десанту терористів. Крім цього два танка та дві бойові машини десанту захоплено в результаті успішних дій підрозділів Збройних cил України", - йдеться у повідомленні.

  "Також, в ході наступу, знищено дві установки БМ 21 "Град", з яких російські найманці вели обстріл як позицій сил АТО, так жилих будинків мирних українців", - заявляє прес-центр АТО.

  "Загалом наші війська нанесли по позиціям противника багато артилерійських ударів", - інформують силовики.

  При цьому підрозділи сил АТО здійснюють оборону населених пунктів Новосвітлівка та Хрящувате.

  "Розпочато зачистку населених пунктів Іллірія, Малоніколаївка, Станічно-Луганське, Ясинівка, Землянка", - повідомляє прес-центр АТО.

  Між тим, "продовжився обстріл позицій та блокпостів сил АТО неподалік населеного пункту Дзеркальне".

  "Зі сторони Російської Федерації наші позиції були обстріляні 9 разів", - заявляє прес-центр АТО.

  "Однак наші військовослужбовці навчились організувати ефективну систему артилерійської розвідки, яка дозволяє здійснювати контрбатарейну боротьбу. Завдяки цьому вдається уникнути втрат серед особового складу та бойової техніки", - наголошують там.

  Раніше повідомлялось, що деякі  європейські країни відмовили Україні у військовій допомозі, аби протистояти російський агресії. Також повідомлялосЬ, що поранений комбат "Донбасу" вже рветься у бій та впевнений у перемозі.
  Попередній матеріал
  У Києві відкрили пам'ятну дошку на честь Павла Загребельного
  Наступний матеріал
  Рішення МВФ відіграють важливу роль для ділової репутації України - Мінфін
  Loading...