фото Maxim Dondyuk

Українські війська наступають одразу на 4-х напрямках - РНБО

  Сили АТО здійснюють наступ за чотирма напрямками на сході України. За добу українські війська мали більше двадцяти "вогневих контактів" із терористами.


  Останні – кажуть у Раді Нацбезпеки та оборони – панікують. Частина вдається до дезертирства.
  Понад півтисячі загиблих та більше 2-х тисяч поранених – такі дані про втрати українських військових від початку проведення АТО. Нині українські війська активно наступають одразу за чотирма напрямками.

  Донецьк, Луганськ, Алчевськ-Стаханов та Торез-Сніжне – це чотири головні напрямки наступу сил Антитерористичної операції на Сході. Упродовж останньої доби українські військові більше двадцяти разів вступали у "вогневі перепалки" із терористами.

  Найбільших втрат терористи зазнали у районі Іловайська та його передмістя, у селище Зелене на Донеччині. Також сили АТО заблокували значну кількість бойовиків та військової техніки у Красному Лучі Антрацитівського районі на Луганщині – речник РНБО розповів Андрій Лисенко.

  З першої спроби Іловайськ взяти не вдалося. Під час бою за місто батальйон "Донбас" втратив чотирьох бійців, "Азов" – двох.

  "Бішут", командир штурмової групи батальйону "Донбас", пояснив: "Вони дуже сильно укріплені і вони не відходять. Тому ми, провівши цю розвідку боєм, фактично відступили назад для того, щоб перегрупуватись, зробити новий план і по-новому захопити місто".

  Терористи намагаються зупинити наступ української армії і в Луганській області. Один із осередків сил бойовиків нині концентруються свої сили у Свердловську.

  За даними штабу АТО, терористи з останніх сил намагаються зупинити наступ українських військ, для чого у місті Свердловськ накопичують сили та засоби для подальшого перекидання в напрямку міст Сніжне, Торез та Ровеньки.

  Напередодні артилерійським вогнем було практично знищено село Степанівка у Донецькій області поблизу україно-російського кордону. Обстріл вівся з території Росії. Снаряди влучали в житлові будинки, господарські приміщення. Було пошкоджено техніку, магазини, повністю знищені комунікації, немає світла та води. У РНБО зазначають – мають безліч доказів, що стріляють саме терористи для провокацій та штучного створення гуманітарної катастрофи.

  "У нас є дуже багато доказів, що саме ці обстріли здійснюють, власне, терористи. Ці провокаційні обстріли робляться з тим, щоби показати, що, начебто, це українські військові обстрілюють. Хочу зазначити, що під час цих обстрілів – жоден терорист чомусь не постраждав" – підкреслив Андрій Лисенко.

  Рада нацбезпеки та оборони закликає мешканців населених пунктів, які перебувають у зоні бойових дій виїжджати зі своїх міст, і добиратися на території, контрольовану українською владою, через спеціально створені "зелені коридори".

  А так виглядає карта бойових дій станом на сьогоднішній день:

  ато_11-08_ll.jpg

  Нагадаємо, зараз у зоні АТО задіяно 50 тисяч українських бійців. Про це сьогодні повідомив прем'єр Арсеній Яценюк

  Втрати сил АТО від початку проведення антитерористичної операції на сході України склали 568 загиблих і понад 2 тис. поранених. Такі дані озучили сьогодні у РНБО.


  Попередній матеріал
  В Луганську залишилось менше половини населення - міськрада
  Наступний матеріал
  РНБО: Заява Путіна щодо гуманітарного конвою - лише піар
  Loading...