Фото ipress.ua

Українські війська наступають, долаючи "шалений опір" російських бойовиків - штаб АТО

  Сили Антитерористичної операції нині активно наступають на позиції бойовиків в районі Лисичанська та Сєвєродонецька на Луганщині, а також блокують терористів біля населеного пункту Попасна.


  Водночас, бойовики чинять сильний опір та обстрілюють українські блокпости. Останні новини із зони бойових дій "5-му каналу" повідомив речник оперативного штабу АТО Владислав Селезньов.

  Він повідомив, що за минулу добу силами АТО розблоковано аеродром в місті Луганськ, а також українські війська увійшли до аеропорт міста Донецьк.

  Крім того, Національна гвардія України за підтримки артилерії Збройних сил України заблокували та взяли у щільне кільце бойовиків, які знаходяться на території важливого транспортного вузла Донбасу. Йдеться про населений пункт Попасна. Наразі в цій частині на території Антитерористичної операції продовжуються відповідні заходи, спрямовані на те, що блокувати та знищити бойовиків.

  Карта бойових дій за версією РНБО на сьогоднішній день виглядає так:

  рнбо карта

  Бойовики продовжують чинити шалений опір – каже Владислав Селезньов. За минулу ніч тричі був обстріляний аеропорт міста Луганськ, а крім того, було обстріляно низку блокпостів, які розташовані вздовж державного кордону.

  Напередодні про перехід у наступ і важкі бої за Попасну повідомив і командир добровольчого батальйону "Донбас" Семен Семенченко.

  Також були повідомлення про масований обстріл мешканців Луганська терористами із важкої зброї, наданої путінським режимом.

  Попередній матеріал
  Радбез ООН не спромігся ухвалити рішень чи резолюцій щодо збитого "Боїнга"
  Наступний матеріал
  Біля Дрездена зіткнулись український і польський автобуси - є жертви
  Loading...