Українські війська готові відбити напад російської армії - Парубій

  Українські війська повністю готові відбити ймовірний напад ворожої російської армії.


  Про це заявив секретар РНБО України Андрій Парубій в інтерв'ю ВВС Україна.

  "Якщо Росія визнає референдум і почне активні дії, я вкотре заявляю: якщо буде акт агресії, Україна захищатиме свою територію і свою державу", - заявив Парубій.

  "Ми не визнаємо референдуму і не визнаємо, що цю політичну авантюру можна якимось чином розцінювати як законну. Ми розуміємо, що напад може статися в будь-який день, і українські війська готові відповісти на ймовірну атаку чи акт агресії з боку Росії", - підкреслив секретар РНБО.

  Між тим, голова Адміністрації Президента Сергій Пашинський повідомив, що частина російських військ, які знаходяться біля кордлнів з Україною, розмалювалася у кольори миротворчих сил ООН.

  ''Так, дійсно, на території РФ  знаходиться ціла колона бронетехніки, розмальована в кольори ООН, дійсно там все ще є військові підрозділи'', - заявив Пашинський під час брифінгу, зазначивши, що миротворці мають право входити лише на підставі рішення Радбезу ООН, а інакше - ''це будуть не миротворці, а окупанти''.

  ''Ми розцінюватимемо будь-яке вторгнення як військову агресію і реагуватимемо на це як на військову агресію'', - підкреслив Пашинський.
  Попередній матеріал
  МВС перевіряє факт загибелі викраденого терористами у Маріуполі міліціонера
  Наступний матеріал
  До Дніпропетровська везуть загиблих і формують нові батальйони
  Теги: