Українські війська атакували терористів у Красному Лимані

  Бої на Донбасі тривають: у низці населених пунктів відбуваються запеклі сутички українських військових із терористами. Про це повідомляє речник Антитерористичної операції Владислав Селезньов.


  На власній Facebook-сторінці він написав, що незважаючи на високу кваліфікацію та підготовку бойовиків, сили АТО демонструють ефективність і результативність бойової роботи і продовжують звужувати кільце навколо терористів, блокуючи їх в населених пунктах і районах. Доказом професіоналізму українських силовиків, пише Селезньов, є великі втрати серед бойовиків. При цьому речник АТО наголошує, що у терористів щоразу вилучають російські зразки зброї.

  Він також зазначив, що українські війська також зазнають певних втрат, але не уточнив, яких саме.

  Тим часом, керівник Центру військово-політичних досліджень Дмитро Тимчук на своїй сторінці у Facebook повідомляє, що зараз триває бій в районі Красного Лиману на Донеччині. За його словами, українські силовики пропонували терористам скласти зброю. "В ультиматумі, пред'явленому терористам, відповідно до мирного плану Президента України, пропонувалося скласти зброю й гарантувалося об'єктивне розслідування на предмет вчинення злочинів стосовно кожного з бойовиків. Тим терористам, хто не заплямував себе кров'ю, гарантувалася свобода й безпека", - повідомив Тимчук.

  Однак терористи відмовились від мирного вирішення, тож українські бійці розпочали активні дії.

  А напередодні журналіст "Радіо Свобода" став свідком обстрілу сепаратистів українськими бійцями з блокпосту біля села Східне у передмісті Слов’янська.

  Військовики помітили пересування групи бойовиків та їхньої техніки на відстані кількох кілометрів від позицій української армії. Спершу солдати спробували ліквідувати ціль з гармати нового українського БТР, згодом вдались до обстрілу з міномета.

  Обстріл вівся на відстані близько чотирьох кілометрів. Також вояки розповіли, що сепаратисти ведуть вогонь по їхньому блокпосту майже щодня – використовують міномети і гранатомети, працюють снайпери. Жодних натяків на перемир’я у цьому районі наразі немає.
  Попередній матеріал
  Сьогодні комісія ВРУ почне розслідувати загибель Іл-76 під Луганськом
  Наступний матеріал
  Прокуратура розслідуватиме загибель дев'яти українців та російського журналіста