фото Twitter / Paul Brennan

Українські силовики знешкоджують закладені терористами на Донбасі міни

  Терористи у Луганській та Донецькій області мінують дороги. Про це повідомив прес-офіцер сил АТО Олексій Дмитрашківський.


  За його словами, бойовики викрали з шахт Луганщини та Донеччини велику кількість вибухівки, яка там використовувалася для підриву породи.

  "Так звісно, бойовики викрали на шахтах велику кількість вибухівки, яку використовували в шахтах. Використовують її для закладення фугасів. мінують мости, стратегічні об’єкти. Позавчора відбулося два вибухи. Були пошкоджені два автомобілі, які рухалися у колоні, і отримали травми кілька військових", – повідомив офіцер.

  Також терористи замінували прикордонний пункт пропуску "Довжанський" у Луганській області, який напередодні звільнили українські силовики. Про це повідомили у ДПСУ. Терористи залишили у приміщеннях пункту пропуску численні мінні пастки. Вибухівка була захована у відрах із бетоном та металевими предметами – для максимального ураження. Частково пастки були з'єднані між собою та підведені до автівок, які перебували на території "Довжанського". Бойовики розраховували, що українські сили скористаються автомобілями, після чого уся вибухова система здетонувала б у ланцюговий спосіб.

  Загалом сапери знешкодили 15 вибухових пристроїв поблизу пункту пропуску, та ще 2 десятки у самому "Довжанському".

  Попередній матеріал
  Дружини та матері українських солдатів вимагають ротації на передовій
  Наступний матеріал
  На березі Азовського моря наприкінці липня стартує новий музичний фестиваль
  Loading...