Українські силовики розгромили позиції проросійських бойовиків біля міста Щастя

  Протягом минулої доби сили АТО продовжували виконувати визначені завдання з охорони та оборони державного кордону, звуження кільця блокування населених пунктів та районів, підконтрольних бойовикам.


  Про це на своїй сторінці у Facebook 18 червня повідомив офіційний прес-представник антитерористичної операції (АТО) Владислав Селезньов.
  "Бойовики активізували свої дії, намагаючись перешкоджати силам АТО виконувати визначені завдання. Внаслідок бойових зіткнень, що відбулись в районі м. Щастя (Луганська область – Ред.) , протягом кількох годин тривав бій. На допомогу українському підрозділу, який попав у засідку, прийшла бронегрупа. Спільними зусиллями українські військовослужбовцями вступили в бій. За попередніми оцінками вбито та поранено понад 30 бойовиків...", - написав Селезньов.

  Він також повідомив інформацію про обстріли з боку російських бойовиків позицій п’ятьох блокпостів сил АТО.
  "Протягом доби було здійснено 5 обстрілів блок постів, на яких несуть чергування українські силовики. В той же час для вогневого ураження позицій бойовиків використовувались визначені сили та засоби. Внаслідок превентивних дій сил, задіяних в АТО, позиції бойовиків були знищені", - підкреслив Селезньов на своїй сторінці.

  Нагадаємо, вчора з'явилась інформація про те, що до кордону з Україною підтягуються російські диверсанти в українській військовій формі.
  Попередній матеріал
  ЧС-2014: Росія зіграла внічию з Південною Кореєю
  Наступний матеріал
  "Газпром" щось знає про нові можливі аварії на українських газопроводах