Українські літаки, що залишилися в Криму, можуть використати для провокацій на Донбасі - Коваль

  В.о. міністра оборони України Михайло Коваль підтверджує інформацію про можливе використання українських літаків, які залишилися в Криму, для вчинення провокацій. Про це він сказав на прес-конференції після завершення засідання комісії Україна-НАТО, пише


  За його словами, зараз на території Криму, а саме на авіабазі "Бельбек", перебуває вісім літаків МІГ-29 у боєздатному стані.

  "Це літаки з українськими упізнавальними знаками Збройних сил України. І сьогодні вночі ми отримали інформацію про те, що ці літаки почали активно готувати з провокативною метою – використання їх на сході нашої держави з метою показати, як ЗСУ завдають удар по цивільному населенню", – розповів він.

  Водночас Коваль зазначив, що російській стороні відомо про те, що українська влада володіє цією інформацією.

  Він також ствердно відповів на питання стосовно участі на боці незаконних збройних груп представників Чечні.

  "Доказів чимало, наші військовослужбовці захоплюють полонених, і ви нещодавно бачили інтерв'ю Кадирова, біля якого стояли два нібито журналісти, які були захоплені з переносним зенітно-ракетним комплексом в районі Краматорська", – підкреслив в.о. міністра оборони.

  Також він наголосив, що все документується і накопичується для майбутнього судового процесу, який Україна розпочне по відношенню до тих, "хто розпочав цю неоголошена війну на її теренах".
  Попередній матеріал
  Джемілєв отримав польську премію "Солідарність"
  Наступний матеріал
  Голосування за президента в Сирії продовжили