dpsu.gov.ua

Українські бійці відбили наступ російської диверсійно-розвідувальної групи

  Сьогодні, 18 травня, в зоні антитерористичної операції в ході моніторингу території прилеглої до лінії зіткнення прикордонники виявили та вступили в бій з диверсійно-розвідувальною групою поблизу селища Троїцьке у Донецькій області.

  Про це повідомляє прес-служба Державної прикордонної служби України.

  "Прикордонний наряд на бронеавтомобілі "Кугуар" виконував завдання в зоні відповідальності по визначеному маршруту. На напрямку Горлівки військовослужбовці виявили диверсійно-розвідувальну групу у кількості до 10 чоловік. Диверсанти переміщувалися на відстані одного кілометра від лінії бойового зіткнення. Зрозумівши, що їх викрили, вони відкрили вогонь по прикордонному наряду. Прикордонники зайняли бойові позиції та вступили в бойове протистояння з переважаючими силами ворога. Через деякий час на допомогу прикордонному наряду прибув резерв підрозділу та військовослужбовці Збройних Сил України", - йдеться у повідомленні прес-служби.

  Завдяки злагодженим діям українських військовослужбовців плани щодо здійснення диверсії було зірвано, а група російських найманців змушена була відступити, зазначає Держприкордонслужба.

  "Під час бойового зіткнення було знищено двох представників НЗФ, а на місці бою виявили зброю противника. Зокрема, ворог залишив РПГ-7В, п’ять тротилових шашок та детонатор", - відзначається у повідомленні.

  Під час Двоє військовослужбовців Збройних Сил України зазнали поранень.

  Як ми раніше повідомляли, сьогодні, 18 травня, біля Троїцького бійці ДПСУ виявили диверсійно-розвідувальну групу ворога та вступили в бій.

  Попередній матеріал
  На батьківщині затриманих російських спецпризначенців пройшла антивоєнна акція
  Наступний матеріал
  На збори кримським татарам при депортації давали 15 хвилин – режисер "Хайтарми"