пресцентр_АТО 5.ua

Українська сторона попередила РФ про можливість повернення важкого озброєння в район ескалації конфлікту

  Вплинути на бойовиків для припинення вогню поблизу Мар'їнки вимагають від російської сторони українські представники Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню на Донбасі.

  Таке звернення було зроблене у присутності спостерігачів ОБСЄ. Про це повідомляє прес-центр штабу АТО на своїй сторінці у Фейсбук. Також у повідомленні йдеться про те, українська сторона попередила про повернення важкого озброєння в район ескалації конфлікту.

  "Незаконні збройні формування повинні чітко усвідомити, що українська армія завжди дасть їхнім зазіханням гідну відсіч. Вирішення цього конфлікту можливе лише шляхом мирного врегулювання на основі імплементації Мінських угод" - йдеться у заяві.

  Тим часом прес-офіцер штабу АТО сектору Б Євген Силкін повідомив "5 каналу", що терористи припинили штурм позицій Збройних Сил України в Мар'їнці, проте почали обстріли інших населених пунктів на підступах до Донецька. Раніше бойовики кількістю більше тисячі осіб за підтримки БМП та танків намагалися прорватися до Мар'їнки. Українські військові були вимушені застосувати артилерію, яку повернули з місця постійної дислокації.

  Попередній матеріал
  Терористи обстрілюють околиці Донецька, штурм у Мар'їнці захлинувся - штаб АТО
  Наступний матеріал
  Саакашвілі: "Проблема всієї Східної Європи – це психологія лузера"

  Терористи обстрілюють околиці Донецька, штурм у Мар'їнці захлинувся - штаб АТО

  Штаб АТО: у результаті бойових дій біля Мар’їнки семеро бійців поранені

  У Мар'їнці не стихають бойові зіткнення - речник АТО

  Бойовики провокують сили АТО, імітуючи наступ на Донецькому напрямку