5 канал

Українська гумдопомога на Донбас заблокована - Геращенко

  Надходження української гуманітарної допомоги на Донбас є заблокованим.

  Про це заявила народний депутат фракції "Блок Петра Порошенка", уповноважений Президента з мирного врегулювання ситуації в Донецькій і Луганській областях Ірина Геращенко, повідомляє "Радіо Свобода". Вона поінформувала, що це питання обговорювали на засіданні Тристоронньої групи у Мінську 3 серпня.

  "Щодо гуманітарних місій, то шкода, що жителі окупованих територій, які потерпають від гуманітарної катастрофи і скаржаться на відсутність ліків і харчів, не чують позицію так званих представників "ЛНР/ДНР", які заявляють буквально таке: нам вистачає російських "гумконвоїв", а українські подачки нам не потрібні… Власне, це добре характеризує справжній стан речей: мародерів, що захопили в заручники Донбас, все цілком влаштовує, і проблеми простих людей їх мало цікавлять", - заявила Геращенко.

  Крім того, вона додала, що на зустрічі знову порушували питання російських "гуманітарних конвоїв".

  "У сотий раз підняли питання так званих "гумконвоїв" з РФ, які вже 34 рази вдерлися на українську територію... До речі, в останньому ОБСЄ зафіксували прапори і літературу так званої "Новоросії"... Від таких подачок бандити не відмовляються", – зазначила Геращенко.

  Нагадаємо, 30 липня з Росії на Донбас вдерся 34-й "гумконвой".

  Попередній матеріал
  На західних околицях Донецька бої тривають цілодобово – Мотузяник
  Наступний матеріал
  Порошенко несподівано скликав засідання Воєнного кабінету - Яценюк