гроші_черкаси
5.ua

Українська громада США зібрала грошей на операцію для черкаського бійця

Прикордонник Олександр Ходос у серпні в зоні АТО зазнав тяжкого осколкового поранення в голову. Йому вже зробили кілька операцій, але найскладніша - попереду.

Коли дружина бійця Тетяна отримала звістку про вкрай тяжке поранення чоловіка, одразу ж приїхала до нього у Дніпропетровський шпиталь. Олександра саме вивели з тяжкої коми.

На Схід Олександр Ходос поїхав начальником групи курсантів Оршанецького навчального прикордонного центру. Він пригадує: трагедія сталася 7 серпня, в Амвросіївському районі на Донеччині. Українські війська майже добу під щільними обстрілами терористів виходили з оточення. Тоді загинули кілька військових, два десятки було поранено. Серед тяжкотравмованих був і Олександр.

Офіцер переніс кілька операцій. Лікарі кажуть, що потрібна ще одна - зі вживлення пластини у череп. Родина на операцію зібрала трохи більше 5 тисяч гривень. Допомогти зголосилася українська громада з Рочестера, штат Нью-Йорк. Для цього у місті влаштували доброчинний показ фільму "Поводир".

Частину з цих грошей передав наймолодший актор фільму Антон-Святослав Грін. Прикордонника коштами підтримали й заробітчани з Португалії. 

Олександр Ходос вірить, що з такою підтримкою та увагою дуже швидко одужає.

Через поранення 40-річний офіцер погано чує. Повноцінному одужанню потрібна тривала реабілітація. Скільки коштів знадобиться на це – невідомо. Проте волонтери як українські, так і закордонні готові і надалі підтримувати захисника України.

Юлія Порпленко, Олександр Таран, Черкаси, "5 канал"

Попередній матеріал
Порошенко та Меркель: на Донбасі необхідно збільшити кількість спостерігачів ОБСЄ
Наступний матеріал
В Одесі міліція упередила теракт

Вінницька громада передала 20 тонн допомоги та 5 БТРів на передову

Українська громада Австралії закуповує аптечки для української армії

Більше 20 тонн гуманітарної допомоги відправили із Вінниці на Луганщину, на черзі – відремонтовані БТРи

Італія виділить Україні гумдопомогу у розмірі кількох сотень тисяч євро - Порошенко