тристороння контактна група
ZN.ua

Україна закликає якнайшвидше запустити роботу підгруп з питань виконання Мінських угод - прес-секретар Кучми

  Майже 6-годинні перемовини учасників Тристоронньої контактної групи із врегулювання кризи на Сході України у форматі skype-конференції завершилися.

  Про це у своєму Facebook повідомила Дарія Олефір, прес-секретар представника України в контактній групі з урегулювання ситуації на Донбасі Леоніда Кучми.

  За її словами, в ході перемовин українська сторона закликала якнайшвидше запустити роботу підгруп з безпеки, політичним, економічним і гуманітарним складовим Мінської угоди. Робота таких підгруп повинна проходити під головуванням ОБСЄ за участю міжнародних організацій.

  "Учасники зустрічі обговорили виконання ключових пунктів Мінських домовленостей - припинення вогню, відведення важких видів знарядь, звільнення незаконно утримуваних осіб. Також йшлося про постачання української та міжнародної гуманітарної допомоги в Донецьк і Луганськ, а також про деескалацію ситуації в Широкиному і пропозицію української сторони про відвід танків, гармат, мінометів калібром менше 100 мм", - йдеться у повідомленні.

  Як зазначається, перемовини тривали 5 год 40 хв, що майже у два рази більше, ніж зазвичай. Наступна конференція відбудеться найближчим часом.

  Попередній матеріал
  Поранені бійці АТО вже прибули на лікування до Румунії
  Наступний матеріал
  Ситуація із ДУКом - "якесь катастрофічне непорозуміння" - помічник міністра оборони

  Сьогодні Тристороння контактна група обговорить питання припинення вогню і обміну полоненими

  Чергова відеоконференція учасників Тристоронньої контактної групи з врегулювання конфлікту на Сході пройде 14 квітня

  Бойовики сьогодні 24 рази обстріляли українські позиції – штаб АТО

  Хроніка АТО за добу: бойовики застосовують артилерію та великокаліберні міномети, поранено трьох українських військових