5.ua

Україна має демонструвати відданість Мінським угодам - нардеп

Російські бойовики на Донбасі зрозуміли, що вони не готові виконувати зобов'язання, покладені на них Мінськими угодами, тому вони йдуть на ескалація конфлікту на Донбасі.

Україна навпаки має демонструвати всьому світу відданість Мінським угодам і наголошувати на їх невиконанні російською стороною. Про це в ефірі "5 каналу" заявила народний депутат від "Блоку Петра Порошенка" Світлана Заліщук.

"Для нас є абсолютно принципово і надалі показувати відданість Мінським угодам. Вони слабкі, але це шанс показувати, що ми віддані тим угодам. Також ми повинні вимагати, щоб всі критерії ОБСЄ, про які ми говоримо: можливість українських медіа вільно працювати, можливість українських партій зареєструватися і брати участь у виборах. Поки що ми не бачимо готовність сепаратистів, яких підтримує Росія, піти на всі ці правила. Саме тому використовується ескалація, тому що в якийсь момент вони зрозуміли, що вони не готові виконувати свої зобов'язання в рамках Мінських угод", - заявила Заліщук.

Нагадаємо, 18 жовтня Президент Петро Порошенко заявив, якщо Мінські угоди не будуть виконані, Україна звернеться по миротворців ООН.

Попередній матеріал
Бойовик, який входив до лав так званої "ЛНР", здався українським правоохоронцям
Наступний матеріал
У Нігерії стався другий теракт за добу