Угрупування російсько-терористичних військ на Донбасі зросло до 30 тис. бойовиків – Тимчук

  Фактично там діють 2 армійські корпуси ворога. 80% бойовиків – громадяни РФ.

  Про таке повідомляє на своїй сторіці у Facebook координатор групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук.

  Експерт зазначає: на сьогоднішній день під єдиним централізованим командуванням у складі "ДНР" і "ЛНР" фактично розгорнуті 2 армійські корпуси російсько-терористичних військ (порядку 30-33 тисяч чол.). З них лише 15-20% мають українське громадянство, основна ж частина – російські найманці.

  При цьому керівництво терористичних організацій продовжує проводити "мобілізаційні заходи". На підприємствах і шахтах на окупованій території масово складаються так звані мобілізаційні списки працівників, під приводом підготовки до "наступу українських військ".

  Фіксується посилена бойова підготовка частин і підрозділів російсько-терористичних військ, що проводиться в основному на 4-х "навчальних центрах" на тимчасово окупованій території Донецької та Луганської областей. Команди інструкторів укомплектовані в основному російськими громадянами – як кадровими офіцерами, так і найманцями, що мають досвід служби у ЗС РФ і участі в бойових діях.

  Після серії конфліктів і серйозних втрат в особовому складі в результаті "зачисток", ватажки залишків формувань т.зв. "казаків" на окупованій території Луганської області погодилися на умови керівництва "ЛНР" щодо підпорядкування керівництву цієї терористичної організації. Прийнято рішення про входження "казачих" формувань до складу "збройних сил ЛНР" на правах окремого "роду військ".

  Нагадаємо, напередодні Британський інститут оборонних досліджень опублікував інформацію про російські війська, які здійснили вторгнення на територію України. Аналітики нарахували 117 підрозділів із 8-ми армій ЗС РФ загальною чисельністю 42 тис. осіб.

  Попередній матеріал
  За півроку парламенту потрібно змінити 305 законів, це фантастичний темп – експерт
  Наступний матеріал
  Клімкін: підтримка світом України – безпрецедентна

  Литва вкотре закликала світ активніше протистояти агресії Росії

  Російська влада становить загрозу для інших країн - Касьянов

  СБУ встановила особу ще одного російського генерала, який командує терористами на Донбасі

  НАТО підтведжує переміщення важкої зброї російсько-терористичними військами