Учасники АТО не сплачуватимуть військовий збір

  Відповідний закон підписав глава держави.

  Про це повідомляє прес-служба парламенту. Згідно закону "Про внесення зміни до Податкового кодексу України щодо особливостей оподаткування військовим збором грошового забезпечення військовослужбовців та інших осіб, які беруть безпосередню участь в антитерористичній операції" учасники бойових дій на Сході не сплачуватимуть військовий збір.

  "Тимчасово, на період проведення антитерористичної операції, не підлягають оподаткуванню військовим збором доходи у вигляді грошового забезпечення працівників правоохоронних органів, військовослужбовців та працівників Збройних Сил України, Національної гвардії України, Служби безпеки України, Служби зовнішньої розвідки України, Державної прикордонної служби України, осіб рядового, начальницького складу, військовослужбовців, працівників Міністерства внутрішніх справ України, Управління державної охорони України, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань та інших осіб на період їх безпосередньої участі в антитерористичній операції", - йдеться у законі.

  Зазначимо, відповідний законопроект народні обранці схвалили 18 червня. Під дію нововведень підпадають військовослужбовці Збройних сил та працівники правоохоронних органів, управління держохорони та держслужби спецзв'язку.

  Попередній матеріал
  Джуліана Мур взяла участь у показі нової колекції Chanel
  Наступний матеріал
  Країни єврозони надали Греції час до ранку п'ятниці для підготовки нових пропозицій щодо угоди з кредиторами