5.ua

У звільненому Слов'янську виявлено масове захоронення людей, закатованих бойовиками

  У звільненому від російських терористів місті Слов'янськ (Донецька область) правоохоронці виявили масове захоронення громадян, по звірячому закатованих бандитами під час терористичної окупації міста.
  Про це на своїй сторінці у Facebook написав радник президента України Юрій Луценко.

  "Зараз в Слов'янську працює спеціальна група МВС, яка виявила захоронення десятків закатованих бойовиками ДНР тіл місцевих мешканців. Свідки дають покази про звірства терористів: викрадення, катування, спалення живцем, ґвалтування. Саме з цими людьми співпрацює Кремль. Саме їм він постачав спочатку автомати і гранатомети, потім ПТУРСи і ПЗРК, потім "Град", тепер – "Бук", - написав Луценко.

  Він також зазначив, що Україна у своїй війни проти бандитів має отримати  підтримку всього цивілізованого світу.

  "Українські війська є кулаком, який знищить терористів. Краще і швидше це буде зроблено при підтримці м'язами всього цивілізованого світу. Для цього Україна має отримати доступ до розвідувальної інформації, поставок сучасної зброї та технічного спорядження. Прийнятий в двох читаннях Конгресом США Акт про недопущення російської агресії визначає такі можливості через статус союзника США без членства в НАТО.", - підкреслив Юрій Луценко.

  Нагадаємо, що минулої ночі українські бійці звузили кільце оточення російських терористів на Донбасі.

  Також повідомлялось  про другий потяг з вагонами-рефрижераторами для транспортування тіл загиблих пасажирів авіалайнера Boeing 777 прибув 20 липня у м. Торез.
  Попередній матеріал
  Учасникам АТО розповіли про гарантії їхнього соціального захисту
  Наступний матеріал
  Бійці спецпідрозділу ДПС здали кров для постраждалих на Сході
  Loading...