tassphoto.com

У зоні АТО - напружена ситуація - Тимчук

  У зоні АТО зберігається напружена ситуація. Терористи, витіснені з ряду районів в результаті наступальних дій сил АТО, повсюдно намагаються контратакувати за підтримки підрозділів армії РФ. Про це на своїй сторінці у Facebook написав директор Центру військово-політичних досліджень Дмитро Тимчук.


  Згідно з оперативними даними групи "Інформаційний спротив", бойовики, за підтримки російських військ, ведуть активні дії поблизу Амвросіївки.

  "За ніч позиції сил АТО були неодноразово обстріляні з артилерії з території Росії, а також з РСЗВ БМ-21 "Град" групами місцевих терористів. Також в цьому районі на радіокерованому фугасі підірвався БРДМ-2 сил АТО. Дані щодо втрат уточнюються", - повідомив Тимчук.

  Також, за його словами, двічі були обстріляні позиції сил АТО поблизу Іллінки Донецької області. Один раз - з боку Росії із РСЗВ "Град", один раз - з артилерії.

  "З РСЗВ "Град" бойовиками обстріляні позиції сил АТО на території Луганського аеропорту і поблизу н.п. Камишноє (Луганська обл.). З БМ-21 "Град" - поблизу н.п. Березово. З мінометів - поблизу н.п. Авдіївка", - проінформував він.

  Крім цього, зі стрілецької зброї обстріляні блок-пости сил АТО поблизу н.п. Сєвєродонецьк і Смолянинове (обидва - Луганська обл). Силовики вели вогонь у відповідь.

  "Сили АТО закріпилися у визволених ними районах. Проводяться заходи щодо перегрупування військ, зміцнення своїх позицій та інженерного обладнання місцевості. Активна фаза АТО триває", - заявив Тимчук.
  Попередній матеріал
  Росія нехтує нейтралітетом Молдови - Тімофті
  Наступний матеріал
  "Чорні скриньки" малайзійського "Боїнга" - в хорошому стані - ІКАО
  Loading...