5.ua

У житомирському коледжі студентам продавали сухпайки з військової частини

Армійськими продуктовими наборами годували вихованців одного із житомирських коледжів - за гроші.

Окрім їжі, на складі навчального закладу виявили намети, пледи та протигази, які належать збройним силам. Правоохоронці вилучили усі знахідки і тепер хочуть дізнатися, як майно Міноборони опинилося в руках приватного підприємця.

Активістка Леся Морозова розповідає, як вперше побачила армійське майно на складі коледжу. Про те, що у закладі торгують військовими пайками, їй передали студенти. Повернулася до коледжу жінка вже із правоохоронцями.

На всіх пакетах із продуктами маркування однієї із вінницьких військових частин. Всього знайшли півтори тисячі пайків. Більшість пакунків пошкоджені, є і порожні. Активісти кажуть, що продуктові набори продавали вроздріб.

Керівництво коледжу від знахідки відхрестилося. Кажуть - приміщення здали в оренду приватному підприємцю, який за угодою постачав харчі у заклад. Сам підприємець від спілкування із журналістами та активістами відмовився. Його оборудками вже зайнялися правоохоронці.

Активісти кажуть, самотужки вкрасти таку кількість майна чоловік не міг.

Правоохоронці вилучили вціліле армійське майно. Щоб вивезти 300 ящиків харчів, довелося наймати кілька автівок. Кримінальне провадження порушили за статтею "крадіжка". Злочинцям загрожує від трьох до п'яти років позбавлення волі.

Попередній матеріал
Влада Петербурга вимагає від Товариства Данте Аліг’єрі згоди поета на використання його імені
Наступний матеріал
США та ЄС знімуть санкції з Росії після повного виконання Мінських домовленостей - Керрі